Foreldre og barn 1 - 2 år

Her samles foreldre og barn i speilsalen for gymlek. 

Alder: født 2020-2021

Oppmøte: Speilsalen, bruk gjerne garderobe 1 først!

Treningssted: Speilsalen

Garderobe: Nr 1

Treningstid: Tirsdag 17:15 - 18:00

Trenere: Hanna og Oline

Foreldre og barn 3 - 4 år

Her samles foreldre og barn til gymlek

Alder: Født 2018-2019

Oppmøte: Garderobe 1, trenere henter dere ved treningsstart

Treningssted: Bane 1

Treningstid: Tirsdag 17:00 - 18:00

Trenere: Karen og Mathilde

 

5 - 6 år

Her blir barna hentet av trenerne i garderoben, og det er greit å forberede barna på at her trener de uten foreldre på hallgulvet. Kanskje lettere å dra sammen med en venn? Vi i styret hjelper til i oppstarten, så bare ta kontakt med oss så bidrar vi litt ekstra der det trengs!

Alder: født 2016-2017

Oppmøte: Jenter garderobe 1 og gutter garderobe 4 

Treningssted: Bane 1

Treningstid: Torsdag 17:00 - 18:00

Trenere: Karen, Anette, Isabelle og Maiken

 

7 - 8 år

Her blir barna hentet av trenerne i garderoben, og er på hallgulvet alene på trening. Veldig greit om barna er forberedt på at de må trene uten foreldre, kanskje lettere å dra sammen med en venn? Vi i styret hjelper til i oppstarten, så bare ta kontakt med oss så bidrar vi litt ekstra der det trengs!

Alder: født 2014-2015

Oppmøte: Jenter garderobe 1 og gutter garderobe 4

Treningssted: Bane 1

Treningstid: Tirsdag 18:00 - 19:15

Trenere: Hanna, Oline og Anette

9 - 10 år

Gymnastene blir hentet i garderoben av trenerne

Alder: født 2012-2013

Oppmøte: Jenter garderobe 2 og gutter garderobe 4

Treningssted: Bane 2

Treningstid: Tirsdag 18:00 - 19:30

Trenere: Thea, Rikke og Stine-Athene

Junior

Alder: For barn født 2010-2011

Oppmøte: Jenter garderobe 1 og gutter garderobe 4

Treningssted: Bane 1

Treningstid: Tirsdag 19:30 - 21:00

Trenere: Stine-Athene og Olivia

Mix Turn 13+

Vårt ungdomsparti for alle født 2009 eller tidligere! 

Oppmøte: Bane 1

Garderobe: Jenter garderobe 2 og gutter garderobe 4

Treningssted: Bane 1

Treningstid: Tirsdag 19:30 - 21:30

Trenere: Daniel og Christine

Morotrimmen

Et treningsvillig og flott parti for gymnaster med bistandsbehov

Alder: Alle aldre

Oppmøte: Bane 2

Garderobe: Garderobe 2

Treningstid: Torsdag 18:00 - 19:00

Trenere: Stine-Athene og Olivia

Trampett 5 - 8 år

Her er det airtrack, airfloor, hoppegrop, matter, trampett, tumbling, pegasus og andre apparater som gjelder!

En god blanding av både gutter og jenter, og de hentes i garderoben ved treningsstart

Alder: Født 2014-2017

Oppmøte: Jenter garderobe 1 og gutter garderobe 4

Treningssted: Bane 2

Treningstid: Onsdag 16:30 - 17:30

Trenere: Bror, Lisa, Nikolai, Rikke og Ada

Trampett 9 - 12 år

Her er det airtrack, airfloor, hoppegrop, matter, trampett, tumbling, pegasus og andre apparater som gjelder!

En god blanding av både gutter og jenter, og de hentes i garderoben ved treningsstart. 

Alder: født 2010-2013

Oppmøte: Jenter garderobe 2 og gutter garderobe 4

Treningssted: Bane 2

Treningstid: Onsdag 17:30 - 19:30

Trenere: Bror, Nikolai og Sebastian

Trampett 13+

Her er det airtrack, airfloor, hoppegrop, matter, trampett, tumbling, pegasus og andre apparater som gjelder!

En god blanding av både gutter og jenter

Alder: Født 2009 eller tidligere.

Oppmøte: Bane 2

Garderobe: Jenter garderobe 1 og gutter garderobe 4

Treningstid: Mandag 20:00 - 21:30 og onsdag 19:30 - 21:30

Trenere: Daniel

Turn 25+

Vårt nye dameeparti fra høsten 2022!

Garderobe: 1

Treningssted: Bane 1

Treningstid: Mandag 20:00 - 21:30

Trenere: Linn og Anne Sofie